O firmie

Kim jesteśmy?

REGIS Sp. z o.o. właściciel marki Vetfood, to firma związana z branżą spożywczą od ponad 20 lat, posiadająca dwa nowoczesne, w pełni wyposażone zakłady produkcyjne w Bochni i Tarnowie.

W portfolio firmy znajdują się zarówno marki B2B (SMAKOVITA, TASTE-PRO) jak i B2C (ACTIVLAB, VETFOOD).Główną ideą działania firmy jest innowacyjność produktowa osiągana dzięki nowoczesnym technologiom oraz współpracy z polskimi i światowymi ośrodkami naukowymi. Dzisiaj REGIS zajmuje pozycje lidera w produkcji mieszanek funkcjonalnych i smakowych dla branży mięsnej. Firma REGIS z powodzeniem wprowadziła także na rynek produkowane w swoich zakładach produkcyjnych odżywki i suplementy dla osób aktywnych, sportowców i zwierząt.

Produkty firmy REGIS, jak i jej technologie, używane są z powodzeniem w całej Europie, a o jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych świadczy nie tylko ponad 22 letnie doświadczenie w branży technologii spożywczych, ale przede wszystkim ogromna ilość zadowolonych klientów oraz przyznawane certyfikaty i nagrody.

Filozofia działania

Rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i trafne wyczucie ich potrzeb, pomoc w rozwiązaniu wszelakich problemów, dostarczenie profesjonalnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych technologii spożywczych i żywienia to założenia codziennej pracy każdego z pracowników w firmie REGIS.

REGIS to ludzie, dla których praca jest pasją! Firma swoimi nowymi ideami i pomysłami pragnie dzielić się z klientami. Zawsze jest otwarta na nowe możliwości, zgodne z ostatnimi trendami rynkowymi.

Rocznie wprowadza do swej oferty ponad 100 nowości produktowych, z których duża części to wspólna praca z klientami, a pozostała to nowatorskie idee zespołów R&D i Sprzedaży.

Sukces nowości produktowych firmy tkwi w umiejętnym łączeniu naturalnych składników i receptur z wymogami współczesnej technologii przemysłowej. REGIS przykłada szczególną uwagę i dopracowuje do perfekcji walory smakowe swych linii produktowych.

Wizja

  • sprawić by marki firmy REGIS były najchętniej wybierane przez klientów
  • sprawić by REGIS był preferowanym partnerem biznesowym
  • sprawić by REGIS był preferowanym pracodawcą

Marka Vetfood

Marka Vetfood narodziła się w 2008 roku z pasji i miłości do zwierząt. Pełny zaangażowania zespól Vetfood od blisko 10 lat współpracuje z Lekarzami Weterynarii oraz naukowcami w Polsce i na Świecie. Nieustająca troska o jakość produktów Vetfood i zadowolenie Lekarzy Weterynarii, Trenerów oraz właścicieli zwierząt napędzają nas wciąż do działania. Stale pracujemy nad innowacyjnymi recepturami i testujemy nowe preparaty. Chcemy, aby nasz asortyment spełniał Państwa oczekiwania i najwyższe standardy jakości. Warto się przekonać: z naszymi preparatami dbacie Państwo o zdrowie i kondycję swoich pacjentów i podopiecznych!

Chwalimy się

W latach 2004 - 2006 Dziennik Ekonomiczny „Puls Biznesu" uhonorował nas trzykrotnie elitarnym tytułem „Gazel Biznesu", przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom.

Za realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najprężniejszych i efektywnych przedsiębiorstw, Firma Regis została wyróżniona w 2011 roku certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI przez Redakcję Miesięcznika Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN.

W roku 2012 "Puls Biznesu" po raz kolejny zaliczył nas do grona Gazel Biznesu, natomiast Dziennik "Gazeta Prawna" odznaczył Regis godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012.

Oprócz przyznanych wyróżnień możemy pochwalić się tym, że spełniamy wymagania BRC, IFS oraz ISO 9001:2009.

Rynkowy Lider Innowacji 2012 Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011 BRC Global Standards IFS Gazela Biznesu Certyfikat ISO