NASI AMBASADORZY

tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk

Technik weterynarii, zoodietetyk kotów, dyplomowana behawiorystka zwierząt towarzyszących, właścicielka marki kocibehawioryzm.pl. Prowadzi konsultacje behawioralne i żywieniowe, szkolenia z zakresu kociego zachowania i diety, od października 2019 prowadzi zajęcia na kocim kierunku studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks.Tischnera w Krakowie. Autorka artykułów, poradników i bloga, prelegentka na ogólnopolskich konferencjach behawiorystycznych, twórczyni kociej gry edukacyjnej dla dzieci. Prywatnie opiekunka 4 kocich znajd: Stefana, Buni, Kiwi i Opka.

tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Prowadzi Fundację Surowe Kotki i Psy zajmującą się popularyzacją zdrowego żywienia psów i kotów, w szczególności surowymi modelami żywienia tj. dietą BARF i whole prey. Zajmuje się układaniem planów żywieniowych dla zwierząt zarówno chorych jak i zdrowych. Pracuje, jako konsultant dietetyczny, w lecznicy w Warszawie. Publikuje swoje artykuły w magazynach zarówno branżowych jak i tych dla opiekunów zwierząt. Jest autorką książki „Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka”.

Ukończyła Kurs Dyplomowy COAPE, który daje kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego.

Magdalena Czaplak

Z wykształcenia fotograf-towaroznawca z zamiłowania fotograf-podróżnik. Od 10 lat całym sercem zaangażowana w psio-koci świat, czynnie bierze udział w pracy z bezdomnymi psami i kotami, niesie im pomoc, szuka i dopasowuje domy stałe oraz tymczasowe. Udziela się też w akcjach czipowania i sterylizacji.

Jest prezesem Stowarzyszenia Dog Rescue, współtworzy Akademię Dog Rescue. Prywatnie jest właścicielką sześciu psów i trzech kotów.

DogFit

DogFit to wyjątkowe centrum dobrostanu dla psów. Miejsce budowy relacji psów z ich opiekunami i opiekunów z ich psami, a także psia siłownia, opieka dzienna, salon fryzjerski (grooming), oraz sala treningowa i szkoleniowa dla pupili. W DogFit stosujemy podejście oparte na pozytywnym doświadczeniu, zabawie i motywacji. Podczas zajęć trenerzy dążą do zmiany sposobu, w jakim podopieczni komunikują się ze sobą, tak aby ich wspólne życie oparte było na zaufaniu, zrozumieniu, a co najważniejsze na poczuciu wolności nawet w najmniej nieoczekiwanych sytuacjach. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego i wspierającego środowiska, w którym opiekun i jego pies będą rozwijać się jako zespół, a podstawą każdego zgranego zespołu jest dobra komunikacja, motywacja i zaufanie.

Jagoda Fedyniak

Z wykształcenia elektroradiolog. Po godzinach dietetyk psów i kotów. Współzałożycielka  BARFNYCH KOREPRTYCJI,  które zajmują się promowaniem naturalnego, biologicznie odpowiedniego żywienia psów i kotów. Prowadzi jedne z największych edukacyjnych grup dyskusyjnych na facebooku BARFNE KOREPETYCJE, które są skarbnicą wiedzy na temat żywienia psów i kotów surową dietą BARF.  Współautorka  i jedna z prelegentek szkoleń organizowanych w całej Polsce z zakresu diety BARF. Od 2016 roku współpracuje z marką Vetfood. Razem ze swoimi zwierzakami testuje nowe produkty wspomagając tworzenie idealnych suplementów. Miłośniczka zwierząt wszelkich. Aktualnie na stanie ma 2 psy, 3 koty, małe stadko ptaszników  i żabę rogatą 🙂

Magda Grabowska

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku socjologia, w specjalności komunikacja społeczna. Dyplom uzyskała w 2009 roku.
W 2011 roku ukończyła Kurs Instruktorski stopień I w Centrum Kynologicznym Canid.
W latach 2011 – 2012 studia podyplomowe na Wydziale Nauk Społecznych Collegium Humanitatis, na kierunku psychologia zwierząt – zagadnienia podstawowe i aplikacyjne.
Certyfikat uzyskała w 2012 roku. Absolwentka kursu Instruktorskiego stopień II w Centrum Kynologicznym Canid w 2012 roku. Od stycznia 2013 do listopada 2019 prowadząca katowicki oddział Centrum Kynologicznego Canid, gdzie organizowała i prowadziła zajęcia szkolenia psów, konsultacje behawioralne, warsztaty i wykłady. Od grudnia 2019 prowadzi działalność pod własną marką. Warsztat to szczególna przestrzeń dla ludzi i psów.
Prywatnie mama 3 letniej Łucji i opiekunka 9 letniej suczki, Mokki.

Julita Łubianka

Zawsze kochała psy – od małego miała  na ich punkcie fioła, zawsze też dobrze biegała. Jako juniorka trenowała lekkoatletykę – biegi długodystansowe. Jej koronnym dystansem było 5000m. Canicross połączył dwie pasje w jedną.
Starty rozpoczęła w roku 2016. Szybko okazało się, że bardzo dobrze radzi sobie w bieganiu z psem i już w 4. starcie w canicrossie w życiu zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Aktualnie jest Mistrzynią Polski, Europy oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata. Należy do Kadry Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów oraz posiada klasę sportową Mistrzowską Międzynarodową.
Posiadam 3 psy – 4.5 letniego wyżła Dzyndzla, z którym zaczynałam swoja przygodę z canicrossem oraz dwa greystery/eurodogi – 2,5 letniego Mazaka oraz 9 miesięcznego Nugata.

Blanka Majewska

Catsitter, absolwentka kursu zawodowego zoopsycholog, założycielka marki Catosfera Szczecin. W  codziennej pracy wraz ze swoim partnerem Adrianem Turkiem świadczy usługę catsittingu –  dochodzącej opieki nad kotem na czas wyjazdu klientów.   W myśl przystającej do kociej natury maksymy  „lepiej zapobiegać niż leczyć”  prowadzi również konsultacje aklimatyzacyjne, podczas których wspiera opiekunów w prawidłowym wprowadzeniu kota do nowego środowiska i przygotowania go na zmiany ( np.  pojawienie się drugiego kota, przeprowadzka, powiększenie rodziny). Współpracuje z fundacjami oraz prozwierzęcymi stowarzyszeniami. Prywatnie opiekunka dwóch adoptowanych kotek: Krówki i Burki.

Prowadzi profil na Instagramie: @Catosfera.Szczecin

Barbara Orzechowska

Od 2014 r. właścicielka marki Kita w mieście, stworzyłam hotel jedyny i pierwszy w Europie, gdzie koty z różnych domów funkcjonują razem bez separacji. Zoopsycholog i dietetyk zwierząt towarzyszących, instruktor Felinoterapii. Prowadzi terapię dla dzieci zdrowych jak i dysfunkcyjnych z udziałem kotów. Kształci dzieci i dorosłych w relacji człowiek – kot. W czerwcu ukończyłam COAPE (Kurs Dyplomowy COAPE Advanced Diploma in Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training). Od 2019 r. wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, studia podyplomowe kierunek Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących- Kot. Prywatnie opiekunka ośmiu kotów.

Iga Tokarska

Mgr fizjoterapii oraz sportu AWF we Wrocławiu. Współwłaścicielka Klubu Jeździeckiego Bachmat. Czynna zawodniczka konkurencji skoki przez przeszkody. Startuje w zawodach od siódmego roku życia. Jej największe sukcesy to piąte miejsce Halowego Pucharu Polski Młodych Jeźdźców w skokach przez przeszkody 2015, srebrny medal Mistrzostw Polski Pań 2012, srebrny medal Mistrzostw Polski kucy grupy B, dwa wygrane konkursy Grand Prix zawodów ogólnopolskich oraz wiele czołowych lokat w konkursach 120, 130.

Zajmuje się przygotowaniem młodych koni od zajeżdżenia do startów w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz nauczaniem jazdy konnej. Wraz z rodziną prowadzi stajnię w której mieszka ponad 40 koni, 2 psy i 10 kotów.

Zuzia Turecka

Instruktor agility, wieloletni zawodnik, właścielka klubu Dream Agility Team oraz trzech psiaków, dzięki którym szkoli innych – Kropka (york), Kohi (cocker spaniel) oraz Pixie (pudel). Agility trenuje od 10 lat, kiedy to podczas kursu dla początkujących przepadła na zawsze. Na swoim koncie z każdym psem ma wiele osiągnięć, najważniejsze z nich to Mistrz Polski psów nie rasowych oraz II Vice Mistrz Polski psów nie rasowych, reprezentantka na Mistrzostwach Europy z Kohim oraz z Pixie. Wszystkie jej psy startowały w oficjalnych klasach zaawansowania: Kropka A2, Kohi i Pixie A3 (najwyższy stopień wyszkolenia). W agility bawi się nie tylko po to aby psy coś potrafiły, ale także by moc w ciekawy sposób spędzić wspólnie czas poprawiając relacje, a zawody pozwalają na zwiedzanie z psami odległych miejsc w Polsce i zagranicą oraz poznawanie wielu nowych osób.

Ewa Salwerowicz–Skoczylas

Od dziecka wychowana ze zwierzętami, w chwili obecnej opiekunka dwóch przygarniętych kotów – Mysi i Florka oraz ptasznika Koksa, współopiekunka zadziornej jamniczki Toli.

Współzałożycielka BARFNYCH KOREPETYCJI, do których należą również Jagoda Fedyniak i Anna Górniak. Pasjonatka zdrowego i naturalnego żywienia zwierząt domowych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się głównie psia i kocia dietetyka. Od lat promuje wśród właścicieli zwierząt żywienie metodą BARF, również jej gotowanym odpowiednikiem. W miarę czasowych możliwości udziela indywidualnych porad dietetycznych. Współprowadząca grup facebookowych BARFNE KORPETYCJE – KOTY, BARFNE KOREPETYCJE – PSY, gdzie czynnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości właścicieli zwierząt. Ponadto prowadzi szkolenia z zakresu żywienia metodą BARF psów i kotów. Z marką Vetfood współpracuje od 2016 roku, między innymi pisząc artykuły do Zwierzasfery, wspomagając tworzenie idealnych suplementów barfowych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.