TO MY TWORZYMY VETFOOD

Monika

Cześć, nazywam się Monika. Mam przyjemność współtworzyć  i rozwijać markę Vetfood od 2014. Lubię swoją pracę i przychodzę tu z przyjemnością. Podoba mi się atmosfera w zespole. To, że ludzie są otwarci, pozytywnie nastawieni do działania i zmotywowani. Co więcej są pasjonatami
i troskliwymi opiekunami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. To wszystko powoduje, że mam poczucie ciągłego rozwoju.

Anna

Mam na imię Ania i w Vetfood odpowiadam za działania marketingowe, koordynowanie wydarzeń oraz współpracę
z ambasadorami i klientem profesjonalnym. Na co dzień specjalistka od ogarniania miliona rzeczy na raz i rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Układając w głowie plany działania przemierzam kilometry na spacerach z moim cavalierem Bendżim. Jeśli akurat nie męczymy ciała maszerując, wysilamy wspólnie głowy na treningach sportowego posłuszeństwa.
W wolnym czasie gotuję i karmię przyjaciół albo „poluję” obiektywem na zawodach hippicznych i kynologicznych.

Joanna

Cześć, jestem Asia. Do zespołu Vetfood dołączyłam
w 2021 roku. Ukończyłam studia na kierunku Zootechnika
o specjalności Żywienie i Dietetyka Zwierząt. Na co dzień mam przyjemność pracować nad rozwojem naszych produktów. Prywatnie uwielbiam słuchać podcastów kryminalnych
i psychologicznych oraz spędzać czas z moim psim seniorem.

Karolina

Jestem Karolina. Z marką Vetfood mam przyjemność pracy od 2021 roku. Współpracuję z lekarzami z obszaru Dolnego Śląska. Jestem miłośniczką psów, które od zawsze uczą mnie cierpliwości. W wolnej chwili pasjonatka gotowania i dobrej książki.

Wojciech

W Vetfood pracuję od 2016 roku. Praca ta umożliwia mi poznawanie nowych ludzi i rozwijanie swoich pasji, którymi są zwierzęta i jazda samochodem. Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu – zimą jeżdżąc na nartach a latem wędkując. Lubię dobre kino i muzykę rockowa. W swojej pracy cenię przyjazną atmosferę w zespole i możliwość rozwoju zawodowego.

Michał

Pracuję w Vetfood od 2012 roku. Jestem osobą wiecznie uśmiechniętą i otwartą. Lubię rozmawiać z ludźmi i kocham zwierzęta. Sam mam buldoga angielskiego, który uczy mnie cierpliwości i pokory. Interesuję się motoryzacją i lubię dalekie podróże. W wolnym czasie uprawiam wiele sportów.

Marta

Mam na imię Marta. Do zespołu Vetfood dołączyłam w lutym 2022 roku. Jestem otwartą, pozytywnie nastawioną do życia osobą. Lubię wyzwania i pracę z ludźmi. Jestem mamą dwójki fantastycznych i niesfornych dzieciaków które nie pozwalają mi się nudzić;)

Wolne chwile poświęcam na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.

Radosław

Moja codzienna praca to przykład połączenia pasji z pracą zawodową. Uwielbiam pracować z ludźmi. Wierzę, że rozmowa to najważniejsze narzędzie jakim dysponuje nasza cywilizacja. Jako szczęśliwy ojciec nieustannie poszukuje nowych źródeł cierpliwości i zrozumienia. Zapalony fan piłki nożnej. Dlatego też wolny czas spędzam na boisku kopiąc piłkę.

Patryk

Miłości do zwierząt uczę się od 2005 roku, gdy stałem się opiekunem kotki Nouthi. Obecnie w naszej ferajnie jest też suczka Flora, a przy odpowiedniej pogodzie mamy też muchy, biedronki i koniki polne. Po pracy w Vetfood biorę konsolę, płyty, głośniki i uszczęśliwiam ludzi dając im powody do tańca po świt. Wolne chwilę spędzam przy samochodach, bo lubię, gdy wszystko gra i buczy!

Damian

Cześć,

Mam na imię Damian. Jestem zootechnikiem specjalizującym się w żywieniu psów. Dołączyłem do zespołu Vetfood w 2022 roku. W wolnych chwilach próbuje odnaleźć skuteczny sposób na zmęczenie swojego psa, który ma niespożyte pokłady energii. Spaceruję też po góach i lasach, czytam książki fantasy oraz gram w gry planszowe.

Agata

Od najmłodszych lat marzyłam o jednym- pracy ze zwierzętami. Konsekwentnie do tego marzenia dążyłam pracując już w liceum jako wolontariusz w lecznicy całodobowej w Warszawie (z której pochodzę). Naturalnym wydawał się wybór studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, które rozpoczęłam w Olsztynie. Wydawało się końcem świata, gdy na trzecim roku przyszło z tych studiów zrezygnować. Jednak świat się nie zawalił, a wręcz przeciwnie -ukończone trzy specjalności z zootechniki, praca jako przedstawiciel w branży weterynaryjnej, nauczanie w szkole policealnej na kierunku technik weterynarii- wszystkie te zajęcia pozwalają pozostać w pobliżu pasji- zwierząt i nauk medycznych.

Prywatnie matka pięciorga- w tym czworga czworonogów ?. Nie lubię się nudzić- więc sporo czytam, słucham podacastów (guilty pleasure o tematyce głównie kryminalnej), lubię kameralne koncerty, podróżuję bliżej i dalej, rekreacyjnie uprawiam sporty wodne i zimowe. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Zwierzę stadne, cóż dodać.

Mateusz

Cześć, mam na imię Mateusz i do Vetfoodowej rodziny dołączyłem w połowie 2023 roku. Z wykształcenia i zamiłowania jestem chemikiem, w swojej pracy zawodowej odpowiadam za kreatywny rozwój nowych produktów dla naszych podopiecznych. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce i kawie.

Agata

Pasja do nauki języków obcych oraz łatwość i przyjemność nawiązywania kontaktów sprawiły,  że jestem ściśle związana zawodowo z obszarem eksportu od 13 lat.
Uwielbiam swoją pracę z racji tego, że jest pełna wyzwań, a każdy dzień przynosi nowe możliwości rozwoju.

Aktualny rok 2023 jest dla mnie przełomowy i wyjątkowy bo właśnie dołączam do zespołu Vetfood na jubileusz 15-lecia tej marki.

Moja prywatna strefa relaksu to różne formy aktywności fizycznej (bieganie, nording walking, jazda na rowerze, spacery po lesie z  roczną suczką Kulką) oraz sztuka kulinarna (pieczenie ciast, przygotowywanie smacznych nowości dla podniebienia :)).
Moje motto: cieszyć się z drobnych rzeczy i sukcesów,  zarażać pozytywną energią swoje otoczenie, szacunek i pokora do życia i ludzi.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.