TO MY TWORZYMY VETFOOD

Monika

Cześć, nazywam się Monika. Mam przyjemność współtworzyć  i rozwijać markę Vetfood od 2014. Lubię swoją pracę i przychodzę tu z przyjemnością. Podoba mi się atmosfera w zespole. To, że ludzie są otwarci, pozytywnie nastawieni do działania i zmotywowani. Co więcej są pasjonatami
i troskliwymi opiekunami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. To wszystko powoduje, że mam poczucie ciągłego rozwoju.

Anna

Mam na imię Ania i w Vetfood odpowiadam za działania marketingowe, koordynowanie wydarzeń oraz współpracę
z ambasadorami i klientem profesjonalnym. Na co dzień specjalistka od ogarniania miliona rzeczy na raz i rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Układając w głowie plany działania przemierzam kilometry na spacerach z moim cavalierem Bendżim. Jeśli akurat nie męczymy ciała maszerując, wysilamy wspólnie głowy na treningach sportowego posłuszeństwa.
W wolnym czasie gotuję i karmię przyjaciół albo „poluję” obiektywem na zawodach hippicznych i kynologicznych.

Joanna

Cześć, jestem Asia. Do zespołu Vetfood dołączyłam
w 2021 roku. Ukończyłam studia na kierunku Zootechnika
o specjalności Żywienie i Dietetyka Zwierząt. Na co dzień mam przyjemność pracować nad rozwojem naszych produktów. Prywatnie uwielbiam słuchać podcastów kryminalnych
i psychologicznych oraz spędzać czas z moją suczką Dalią.

Mateusz

Cześć, mam na imię Mateusz i do Vetfoodowej rodziny dołączyłem w połowie 2023 roku. Z wykształcenia i zamiłowania jestem chemikiem, w swojej pracy zawodowej odpowiadam za kreatywny rozwój nowych produktów dla naszych podopiecznych. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce, kawie i dobrym placku.

Agata

Pasja do nauki języków obcych oraz łatwość i przyjemność nawiązywania kontaktów sprawiły,  że jestem ściśle związana zawodowo z obszarem eksportu od 13 lat.
Uwielbiam swoją pracę z racji tego, że jest pełna wyzwań, a każdy dzień przynosi nowe możliwości rozwoju.

Aktualny rok 2023 jest dla mnie przełomowy i wyjątkowy bo właśnie dołączam do zespołu Vetfood na jubileusz 15-lecia tej marki.

Moja prywatna strefa relaksu to różne formy aktywności fizycznej (bieganie, nording walking, jazda na rowerze, spacery po lesie z moją suczką Kulką) oraz sztuka kulinarna (pieczenie ciast, przygotowywanie smacznych nowości dla podniebienia :)).
Moje motto: cieszyć się z drobnych rzeczy i sukcesów,  zarażać pozytywną energią swoje otoczenie, szacunek i pokora do życia i ludzi.

Ola

Mam na imię Ola i do rodziny Vetfood dołączyłam w styczniu 2024 roku. Jestem behawiorystką zwierząt towarzyszących (COAPE) oraz działam w obszarze Public Relations. Umiem w emocje i  lubię budować dobre relacje. W Vetfood dbam o przestrzeń contentu i komunikacji w social mediach, oraz koordynuję projekty PR. Wierzę, że markę tworzą ludzie i relacje. To unikatowy obszar, który z przyjemnością pokazuję światu. Prywatnie jestem mamą trójki kotów: Tosi, Alberta i Hani oraz pasjonatką motoryzacji.

Ania

Cześć, mam na imię Ania. Do zespołu Vetfood dołączyłam w 2023 roku. Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Mam przyjemność wspierać rozwój nowych produktów. W życiu jestem realistką. Od niedawna uczę się być mamą. Moja strefa relaksu zależnie od nastroju to spacery po lesie, joga lub dobry serial.

Marta

Mam na imię Marta. Do zespołu Vetfood dołączyłam w lutym 2022 roku. Jestem otwartą, pozytywnie nastawioną do życia osobą. Lubię wyzwania i pracę z ludźmi. Jestem mamą dwójki fantastycznych i niesfornych dzieciaków które nie pozwalają mi się nudzić;)

Wolne chwile poświęcam na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.

Alicja

Cześć, mam na imię Alicja. Do zespołu Vetfood dołączyłam w listopadzie 2023r. Jestem osobą kreatywną, otwartą i energiczną. Praca z ludźmi, dodatkowo w otoczeniu zwierząt daje mi ogromną satysfakcję. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, którzy ciągle mnie zaskakują 🙂 Interesuję się terrarystyką, uwielbiam stand-up oraz muzykę na żywo.

Łukasz

Cześć mam na imię Łukasz. Do zespołu Vetfood dołączyłem w listopadzie 2023 roku. Prywatnie jestem osobą wesołą, optymistycznie nastawioną do życia, dla której szklanka zawsze jest do połowy pełna. Uwielbiam mierzyć się z nowymi wyzwaniami zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Moje zainteresowania w dużej mierze związane są ze sportem. Pasjonuje się zwłaszcza piłką nożną oraz jazdą na rowerze, która pozwala mi odkrywać nowe nieznane rejony. Wolne chwile lubię także spędzać na oglądaniu filmów, seriali, a także czytaniu dobrych kryminałów.

Michał

Pracuję w Vetfood od 2012 roku. Jestem osobą wiecznie uśmiechniętą i otwartą. Lubię rozmawiać z ludźmi i kocham zwierzęta. Sam mam buldoga angielskiego, który uczy mnie cierpliwości i pokory. Interesuję się motoryzacją i lubię dalekie podróże. W wolnym czasie uprawiam wiele sportów.

Agata

Od najmłodszych lat marzyłam o jednym- pracy ze zwierzętami. Konsekwentnie do tego marzenia dążyłam pracując już w liceum jako wolontariusz w lecznicy całodobowej w Warszawie (z której pochodzę). Naturalnym wydawał się wybór studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, które rozpoczęłam w Olsztynie. Wydawało się końcem świata, gdy na trzecim roku przyszło z tych studiów zrezygnować. Jednak świat się nie zawalił, a wręcz przeciwnie -ukończone trzy specjalności z zootechniki, praca jako przedstawiciel w branży weterynaryjnej, nauczanie w szkole policealnej na kierunku technik weterynarii- wszystkie te zajęcia pozwalają pozostać w pobliżu pasji- zwierząt i nauk medycznych.

Prywatnie matka pięciorga- w tym czworga czworonogów ?. Nie lubię się nudzić- więc sporo czytam, słucham podacastów (guilty pleasure o tematyce głównie kryminalnej), lubię kameralne koncerty, podróżuję bliżej i dalej, rekreacyjnie uprawiam sporty wodne i zimowe. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Zwierzę stadne, cóż dodać.

Weronika

Mam na imię Weronika. Jestem studentką zootechniki o specjalności żywienie i dietetyka zwierząt. W Vetfood wspomagam działania zespołu R&D.

Wolny czas lubię spędzać na poszerzaniu wiedzy z zakresu żywienia i behawioryzmu zwierząt, a także czytając książki. Sporą część mojego czasu pochłania także, opieka nad moim psem Karmelem.

Lek. wet. Aleksander

Aleksandra

Mam na imię Ola, do rodziny Vetfood dołączyłam w marcu 2024 roku.

Kocham pracę z ludźmi.  Uwielbiam wyzwania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na co dzień jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia.

Moje motto, towarzyszące mi każdego dnia to żyj chwilą i wyciskaj życie jak cytrynę.

Prywatnie mama 2 energicznych dzieci i kocura brytyjskiego.  Wolne chwile staram się spędzać poza domem. Fanka zimowych sportów, yogi, tańca latino i fitnessu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.