TO MY TWORZYMY VETFOOD

Radosław

Moja codzienna praca to przykład połączenia pasji z pracą zawodową. Uwielbiam pracować z ludźmi. Wierzę, że rozmowa to najważniejsze narzędzie jakim dysponuje nasza cywilizacja. Jako szczęśliwy ojciec nieustannie poszukuje nowych źródeł cierpliwości i zrozumienia. Zapalony fan piłki nożnej. Dlatego też wolny czas spędzam na boisku kopiąc piłkę.

Arleta

Kociara. Uparta indywidualistka. Miłośniczka piłki nożnej i krzyżówek. Wiecznie zmarznięta. Emerytowana kick-boxerka .Była pianistka. Wodnik. Kumpel i przyjaciółka. Domorosła projektantka. Mól książkowy. Majsterkowicz. Otwarta na ludzi. W wolnych chwilach robi na drutach. Konsultantka. Zakochana w Vetfood <3

Monika

Cześć, nazywam się Monika. Mam przyjemność współtworzyć  i rozwijać markę Vetfood od 2014. Lubię swoją pracę i przychodzę tu z przyjemnością. Podoba mi się atmosfera w zespole. To, że ludzie są otwarci, pozytywnie nastawieni do działania i zmotywowani. Co więcej są pasjonatami i troskliwymi opiekunami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. To wszystko powoduje, że mam poczucie ciągłego rozwoju.

Łukasz

Hej, mam na imię Łukasz. W Vetfood odpowiadam za sprzedaż i współpracę z lekarzami weterynarii na terenie Polski północnej. Jestem wielkim wielbicielem wszystkich ras psów myśliwskich. Pasja, którą darzę te psy nakłoniła mnie do założenia własnej hodowli psów rasy posokowiec bawarski.

Karolina

Nazywam się Karolina, w firmie Vetfood odpowiadam za kontakt z klientem profesjonalnym.

Prywatnie jestem właścicielką trzech owczarków belgijskich malinois. Każdą wolną chwilę poświęcam treningom obedience oraz IGP. Efekty szkolenia chętnie sprawdzamy na zawodach krajowych i międzynarodowych. Z chęcią pomagam również  początkującym przewodnikom poznać tajniki podstaw posłuszeństwa sportowego i codziennego.

Michał

Pracuję w Vetfood od 2012 roku. Jestem osobą wiecznie uśmiechniętą i otwartą. Lubię rozmawiać z ludźmi i kocham zwierzęta. Sam mam buldoga angielskiego, który uczy mnie cierpliwości i pokory.

Interesuję się motoryzacją i lubię dalekie podróże. W wolnym czasie uprawiam wiele sportów.

Mateusz

Jestem Mateusz. Wraz z moimi kolegami i koleżankami współtworzę markę Vetfood od 2016 roku. Ukończyłem studia o specjalizacji żywienie zwierząt. W naszej firmie zajmuję się przede wszystkim rozwojem produktów dla naszych zwierząt, mam przyjemność współpracować z jednostkami naukowymi oraz lekarzami weterynarii z całej Polski. Prywatnie jestem właścicielem 3 psów TTB, 2 adoptowanych myszy oraz jednego pająka za pralką 😉 Wolny czas spędzam najczęściej na pieszych wędrówkach z psami, zawodach kynologicznych oraz wystawach psów rasowych.

Wojciech

W Vetfood pracuję od 2016 roku. Praca ta umożliwia mi poznawanie nowych ludzi i rozwijanie swoich pasji, którymi są zwierzęta i jazda samochodem.

Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu – zima jeżdżąc na nartach a latem wędkując. Lubię dobre kino i muzykę rockowa. W swojej pracy cenię przyjazną atmosferę w zespole i możliwość rozwoju zawodowego.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.