TO MY TWORZYMY VETFOOD

Monika

Cześć, nazywam się Monika. Mam przyjemność współtworzyć
i rozwijać markę Vetfood od 2014. Lubię swoją pracę
i przychodzę tu z przyjemnością. Podoba mi się atmosfera
w zespole. To, że ludzie są otwarci, pozytywnie nastawieni do działania i zmotywowani. Co więcej są pasjonatami i troskliwymi opiekunami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. To wszystko powoduje, że mam poczucie ciągłego rozwoju.

Mateusz

Jestem Mateusz. Wraz z moimi kolegami i koleżankami współtworzę markę Vetfood od 2016 roku. Ukończyłem studia
o specjalizacji żywienie zwierząt. W naszej firmie zajmuję się przede wszystkim rozwojem produktów dla naszych zwierząt, mam przyjemność współpracować z jednostkami naukowymi oraz lekarzami weterynarii z całej Polski. Prywatnie jestem właścicielem 3 psów TTB, 2 adoptowanych myszy oraz jednego pająka za pralką 😉 Wolny czas spędzam najczęściej na pieszych wędrówkach z psami, zawodach kynologicznych oraz wystawach psów rasowych.

Anna

Na imię mam Anna – w Vetfood pracuję od sierpnia 2022. Odpowiadam za sprzedaż eksportową, jestem „pierwszym kontaktem” dla klientów z zagranicy – dbam o to aby nasza współpraca rozwijała się i przynosiła wymierne korzyści dla każdej ze stron. W branży związanej ze zwierzętami mam przyjemność pracować od wielu lat – jako hodowca psów rasowych łączę obowiązki z przyjemnością – mam możliwość poznać produkty zarówno ze strony właściciela zwierzęcia jak i ze strony producenta. Czas wolny to często wystawy psów, spacery, jazda na rolkach, rowerze i spotkania z przyjaciółmi. Mam szczęście pracować w branży która jest bliska memu sercu i bardzo ten komfort doceniam.

Anna

Mam na imię Ania i w Vetfood odpowiadam za działania marketingowe, koordynowanie wydarzeń oraz współpracę
z ambasadorami i klientem profesjonalnym. Na co dzień specjalistka od ogarniania miliona rzeczy na raz i rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Układając w głowie plany działania przemierzam kilometry na spacerach z moim cavalierem Bendżim. Jeśli akurat nie męczymy ciała maszerując, wysilamy wspólnie głowy na treningach sportowego posłuszeństwa.
W wolnym czasie gotuję i karmię przyjaciół albo „poluję” obiektywem na zawodach hippicznych i kynologicznych.

Joanna

Cześć, jestem Asia. Do zespołu Vetfood dołączyłam
w 2021 roku. Ukończyłam studia na kierunku Zootechnika
o specjalności Żywienie i Dietetyka Zwierząt. Na co dzień mam przyjemność pracować nad rozwojem naszych produktów. Prywatnie uwielbiam słuchać podcastów kryminalnych
i psychologicznych oraz spędzać czas z moim psim seniorem.

Katarzyna

Cześć, jestem Kasia. Dołączyłam do zespołu Vetfood jako stażysta technolog w listopadzie 2022 roku. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku bioinżynieria zwierząt, a magisterskie na biotechnologii. W wolnej chwili lubię zanurzyć się w lekturze oraz naukowych ciekawostkach z zakresu zbliżonego do kierunków studiów. Lubię piec babeczki, w szczególności muffinki z tematycznymi ozdobami wykonanymi z masy cukrowej.”

Wojciech

W Vetfood pracuję od 2016 roku. Praca ta umożliwia mi poznawanie nowych ludzi i rozwijanie swoich pasji, którymi są zwierzęta i jazda samochodem. Wolny czas zazwyczaj spędzam na świeżym powietrzu – zimą jeżdżąc na nartach a latem wędkując. Lubię dobre kino i muzykę rockowa. W swojej pracy cenię przyjazną atmosferę w zespole i możliwość rozwoju zawodowego.

Michał

Pracuję w Vetfood od 2012 roku. Jestem osobą wiecznie uśmiechniętą i otwartą. Lubię rozmawiać z ludźmi i kocham zwierzęta. Sam mam buldoga angielskiego, który uczy mnie cierpliwości i pokory. Interesuję się motoryzacją i lubię dalekie podróże. W wolnym czasie uprawiam wiele sportów.

Karolina

Jestem Karolina. Z marką Vetfood mam przyjemność pracy od 2021 roku. Współpracuję z lekarzami z obszaru Dolnego Śląska. Jestem miłośniczką psów, które od zawsze uczą mnie cierpliwości. W wolnej chwili pasjonatka gotowania i dobrej książki.

Radosław

Moja codzienna praca to przykład połączenia pasji z pracą zawodową. Uwielbiam pracować z ludźmi. Wierzę, że rozmowa to najważniejsze narzędzie jakim dysponuje nasza cywilizacja. Jako szczęśliwy ojciec nieustannie poszukuje nowych źródeł cierpliwości i zrozumienia. Zapalony fan piłki nożnej. Dlatego też wolny czas spędzam na boisku kopiąc piłkę.

Marta

Mam na imię Marta. Do zespołu Vetfood dołączyłam w lutym 2022 roku. Jestem otwartą, pozytywnie nastawioną do życia osobą. Lubię wyzwania i pracę z ludźmi. Jestem mamą dwójki fantastycznych i niesfornych dzieciaków które nie pozwalają mi się nudzić;)

Wolne chwile poświęcam na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.

Damian

Cześć, mam na imię Damian. Jestem zootechnikiem specjalizującym się w żywieniu psów. Dołączyłem do zespołu Vetfood w 2022 roku. W wolnych chwilach próbuje odnaleźć skuteczny sposób na zmęczenie swojego psa, który ma niespożyte pokłady energii. Spaceruję też po górach i lasach, czytam książki fantasy oraz gram w gry planszowe.

Patryk

Miłości do zwierząt uczę się od 2005 roku, gdy stałem się opiekunem kotki Nouthi. Obecnie w naszej ferajnie jest też suczka Flora, a przy odpowiedniej pogodzie mamy też muchy, biedronki i koniki polne. Po pracy w Vetfood biorę konsolę, płyty, głośniki i uszczęśliwiam ludzi dając im powody do tańca po świt. Wolne chwilę spędzam przy samochodach, bo lubię, gdy wszystko gra i buczy!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.